Inštalácia novej generácie

Už dávno nie je výsadou iba "bohatých" mať doma či v kancelárii systém inteligentnej elektorinštalácie. Tieto systémy sú postupom času úživateľovi prístupnejšie a prinášajú mu nespočetne veľa funkcií ako napríklad zjednodušenie ovládania, zvýšenie komfortu, bezpečnosti či úspor. Okrem iného umožňujú vzdialenú kontrolu, ovládanie pomocou multimédií, a to všetko v reálnom čase.

Integrácia systému ochrany majetku a zdravia v kombinácii s inštaláciou novej generácie prináša pre jej užívateľov zvýšenie komfortu a bezpečnosti. Napríklad pri odchode z domu a aktivácii zabezpečenia sa môžou automaticky vypnúť všetky svetlá, zatiahnúť žalúzie, vnútiť útlmový režim pre vykurovanie/chladenie atď. Pri dlhodobej neprítomnosti systém automaticky spúšťa simuláciu prítomnosti osôb.

V rámci inštalácie novej generácie sme partnerom spoločnosti   .  Ide o ovládanie všetkých elektroinštalačných prvkov vo Vašej domácnosti (t.j. osvetlenie, kúrenie, vetranie, rolety, žalúzie  a mnohé iné) pomocou  touch tlačítok, tabletu alebo smartfónu. Ovládanie je vždy centrálne riadené pomocu aplikácií, nech ste kdekoľvek. Zvýšenie teploty o jeden stupeň, zatiahnutie žalúzií, stlmenie svetiel pre navodenie príjemnej atmosféry a omnoho viac Vám ponúka Loxone. Pre ukážku vlastností systému kliknite TU 

Pre vypracovanie cenovej ponuky môžete využiť náš kontaktný formulár