Inštalácia novej generácie

Už dávno nie je výsadou iba "bohatých" mať doma či v kancelárii inštaláciu novej generácie. Tieto systémy sú postupom času užívateľovi prístupnejšie a prinášajú mu nespočetne veľa funkcií ako napríklad zjednodušenie ovládania, zvýšenie komfortu, bezpečnosti či úspor. Okrem iného umožňujú vzdialenú kontrolu, ovládanie pomocou multimédií, a to všetko v reálnom čase.

Integrácia systému ochrany majetku a zdravia v kombinácii s inštaláciou novej generácie prináša pre jej užívateľov zvýšenie komfortu a bezpečnosti. Napríklad pri odchode z domu a aktivácii zabezpečenia sa môžou automaticky vypnúť všetky svetlá, zatiahnúť žalúzie, vnútiť útlmový režim pre vykurovanie/chladenie atď. Pri dlhodobej neprítomnosti systém automaticky spúšťa simuláciu prítomnosti osôb.

V rámci inštalácie novej generácie sme  partnerom spoločnosti LOXONE. 

Ide o ovládanie všetkých elektroinštalačných prvkov vo Vašej domácnosti (t.j. osvetlenie, kúrenie, vetranie, rolety, žalúzie a mnohé iné) väčšinu funkcií riadi automaticky. Do vopred nastavenej rutiny môžete kedykoľvek zasiahnuť pomocou touch tlačítok, tabletu alebo smartfónu. Ovládanie je vždy centrálne riadené pomocu aplikácií, nech ste kdekoľvek. Zvýšenie teploty o jeden stupeň, zatiahnutie žalúzií, stlmenie svetiel pre navodenie príjemnej atmosféry a omnoho viac Vám ponúka Loxone.